My Xbox LIVE

1.6 içinAndroid

2.3

3

Xbox Live hep sizinle olsun

247.2k

Bu uygulamayı oyla

My Xbox LIVE, Xbox LIVE deneyimini cihazınızda istediğiniz her yere taşımanıza izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Sürekli olarak başarılarınızı kontrol edebilir, Xbox 360 kullanıcılarıyla kıyaslayabilir ya da arkadaşlarınıza bağlanabilirsiniz.

Uygulamanın kendisinden video oyunlarının dünyasındaki tüm yeniliklerle en son Xbox LIVE haberlerine, ipuçları ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Uygulamanın sunduğu diğer seçenek ise avatarınızı değiştirmek ya da modifiye etmektir. Tüm aksesuarlarınızı kullanabilir ya da avatarınızı daha güzelleştirmek için yenilerini satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, elbette problem yaşamadan profilinizi düzenleyebilirsiniz.

Uygulamanın, oturumu başlatmak için Xbox LIVE hesabına ihtiyacınız vardır. Başladığınızda, tüm bahsedilen eylemleri gerçekleştirebilirsiniz, Xbox üzerindeki özel mesajları gönderebilir ve benzeri birçok şey yapabilirsiniz.

My Xbox LIVE, Xbox 360 kullanıcıları için oldukça faydalı bir araçtır, çünkü bu uygulama sayesinde her zaman telefonunuzdan hesabınıza bağlanabilirsiniz.
Uptodown X